Program do PIT 2014- rozliczysz podatek w 5 minut!

Rozlicz PITa z naszą pomocą!

Rozliczenie formularza PIT jest teraz o wiele prostsze niż myślisz! Wystarczy kilka minut aby rozliczyć się z fiskusem poprzez każdy dostępny formularz PIT: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 lub wreszcie PIT-39 za miniony 2014rok.

Program PITPIT przez internet

Nasz program do PIT oraz porady zawarte na naszej stronie internetowej „za rękę” poprowadzą Cię w procesie uzupełniania formularza PIT. Z naszym programem rozliczysz się z podatku dochodowego za 2013 rok w przeciągu kilku minut! Nasza aplikacja zawiera i obsługuje wszystkie formularze i druki niezbędne do rozliczenia rocznego 2014/2015.

Z naszym programem to prostsze niż myślisz…

Z naszym programem do PIT naprawdę szybko rozliczysz się z dochodów uzyskanych w 2014 roku.

Proponowany przez nas program do PIT jest prosty w obsłudze, na bieżąco pomaga i podpowiada zawsze wtedy, kiedy masz wątpliwości. Pomoże osobom całkowicie „zielonym” i nie znającym się na wypełnianiu deklaracji podatkowej. Porady wbudowane w aplikację oraz instrukcje zawarte na tej stronie nakierują Cię na prawidłowe uzupełnienie formularza.

Przy wykorzystaniu naszego programu rozliczenie PITa zajmie nam dosłownie klka minut. Oszczędzisz czas i nerwy, mając pewość, że formularz został wypełniony prawidłowo.

Czy formularz PIT można wypełniać przez internet?

Klasycznym sposobem wypełniania PIT jest uzupełnienie go własnoręcznie. Teraz istnieje także możliwość bezpiecznego dokonania tego przy pomocy programu komputerowego bądź internetu. Wypełnianie formularza jest całkowicie bezpieczne. Program dokona za nas wszelkie niezbędne obliczenia, tym samym eliminując możliwe pomyłki w naszym rozliczeniu rocznym.

 

Pin It