Program PIT za 2016 w 2017

Na rozliczenie deklaracji podatkowych PIT pozostaje coraz mniej czasu. Już teraz można zrobić to szybko i bezstresowo! Nie musicie nikogo prosić o pomoc w rozliczeniu PIT, wystarczy usiąść przed komputerem i skorzystać z naszego darmowego programu do uzupełniania deklaracji podatkowych.

Program PIT 2016 funkcjonuje w dwóch wersjach. Standardowa wersja jest przeznaczona do pobrania i zainstalowania na komputerze. W ofercie posiadamy również aplikację internetową. Przy pomocy naszego programu do wypełniania PIT możecie wysłać deklarację podatkową wprost do urzędu skarbowego.

Umieszczony na naszej stronie bezpłatny program PIT 2017 był tworzony i udoskonalany przez lata przez doświadczonych informatyków. Nad jego poprawnością merytoryczną czuwali natomiast księgowi z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu program wyróżnia się profesjonalizmem, łatwością obsługi i niezawodnością. To wszystko sprawiło, że podatnicy zaufali właśnie nam i z poprzedniej edycji naszego programu skorzystało aż milion osób!

Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy pomóc tak ogromnej rzeszy podatników!

Przy pomocy aplikacji PIT 2016 rozliczycie się z podatku na wszystkich kluczowych formularzach, tj. PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39. Program obsługuje dodatkowo załączniki do powyższych deklaracji.

Ostatecznym terminem złożenia większości deklaracji podatkowych wraz z załącznikami jest dzień 30 kwietnia 2017 roku. Nie czekajcie na ostatnią chwilę – już teraz możecie rozliczyć i złożyć swój PIT za pośrednictwem aplikacji elektronicznej. Im wcześniej uda Wam się pomyślnie złożyć swój PIT, tym szybciej otrzymacie zwrot podatku!

Zalety programu PIT 2016/2017:

  • uniwersalność – korzystając z naszego programu można rozliczyć każde zeznanie podatkowe – obsługujemy PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 oraz załączniki do PIT, obowiązujące w rozliczeniu rocznym 2015/2016,

  • gwarancja poprawności działania – o czym świadczy fakt, że z dwóch wersji naszego programu – standardowej oraz internetowej – skorzystało ogółem milion podatników,

  • szybkość – za pomocą naszej aplikacji do PIT można wypełnić deklarację szybko i od razu wysłać ją przez Internet wprost do urzędu skarbowego,

  • łatwość w użyciu oraz intuicyjność – prosty interfejs oraz podpowiedzi, które pojawiają się podczas wypełniania formularza PIT,

  • bezbłędność – nasza aplikacja ustrzeże Was przed popełnieniem pomyłki, gdyż sama wykona wszelkie obliczenia, wymagane w danej deklaracji podatkowej.

Dla osób, które preferują ręczne rozliczanie się z fiskusem oraz dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy także formularze PIT za 2016 rok w formacie PDF oraz JPG. 

 

Pin It